Camping met vijver in de Manche
FR EN DE NL
Valeurs parc naturel régional
Beschikbaarheid & Reservering
Annuleren

Bent u al klant? Klik hier

Open van 07/04/2023 tot 01/10/2023

Camping met vijver in de Manche

Bent u op zoek naar een camping met een visvijver in Normandië? Zoek niet verder! L'Étang des Haizes kan de bestemming zijn voor uw volgende "visvakantie" in het hart van de Cotentin, in de Manche.

Een visvijver die voor iedereen toegankelijk is, zonder vergunning!
Wat is er mooier dan een visplek op uw vakantiebestemming? Profiteer van uw kampeervakantie in de regio Manche in Normandië om te gaan vissen en geniet van uw passie zonder beperkingen.

De vijver is vrij toegankelijk en gereserveerd voor campinggasten. Vissen is toegestaan zonder vergunning of viskaart, gewoon voor het plezier en zonder competitie. U vist voornamelijk op karper, die we u vragen voorzichtig te behandelen en weer vrij te laten.

We vragen u ook om u te beperken tot 2 hengels per persoon, om haken zonder weerhaken te hebben en om u uit te rusten met een schepnet om de vis niet te beschadigen.
Pas op voor gulzige eenden die u om stukjes brood of ander aas komen vragen!

Kamperen en vissen, wat is een betere manier om dichter bij de natuur te komen?

Aan de waterkant staan is een genot voor iedereen. Zodra het mooi weer is, verzamelen visliefhebbers, jong en oud, zich aan de rand van de vijver. Men komt natuurlijk om te vissen, maar ook om te genieten van een moment van rust, om hun passie te delen met andere vakantiegangers.

We associëren vissen vaak met een vrijetijdsbesteding, maar het is ook een sport die zowel het lichaam als de geest vergt, vooral wanneer de vissen moeilijk te vangen zijn... Sommige vleeseters zouden je armen wel eens op de proef kunnen stellen. De Franse Federatie voor Sportvisserij (FFPS) organiseert regelmatig departementale en regionale viswedstrijden.

Een gezellige, zen en gemoedelijke activiteit

Vissen is een van de beste natuurlijke stressbestrijders! Het is een uitstekende manier om te ontspannen en tijd door te brengen in de buitenlucht, in het weekend of tijdens de vakantie, meestal met vrienden of familie. Je kunt urenlang naar de natuur kijken en je concentreren op het moment. Het is ook een goede gelegenheid om verhalen en kennis over vissen en de natuur te delen.

Als de nacht nadert, is het tijd om uw spullen op te halen. De bar van de camping is nog open om de heldendaden van de dag of de plannen voor de volgende dag te bespreken. Vissen is uniek omdat het generaties bij elkaar brengt en herinneringen en vriendschappen creëert die lang meegaan.

5 tips om te beginnen met karpervissen

1. Gebruik natuurlijk aas zoals maïskorrels, regenwormen of maden om karpers aan te trekken
2. Gebruik dobbers om de bewegingen van de karper aan te geven bij het bijten van het aas.
3. Gebruik monofilament vislijnen om te voorkomen dat de lijn breekt wanneer de karpers aan de lijn trekken.
4. Gebruik loden haken om het aas op de bodem van het water te houden waar de karpers zich voeden.
5. Vis op momenten dat de watertemperatuur hoog is, zoals in de zomer, om uw kansen op het vangen van een karper te maximaliseren.

Goed vissen allemaal en tot ziens aan de waterkant!

Camping met vijver in de Manche ~ Camping Frankrijk Normandie ~ Verhuur stacaravan Normandie ~ Camping Frankrijk Manche ~ Camping invasiestranden
Photos et plans non contractuels - © Copyright 2004-2025 - SAS PYVER - Wettelijke vermeldingen - @10.0.0.10

Secured by Sectigo Positive SSL

valid XHTML 1.0 Transitional